Budu ráda za vaše názory, připomínky, náměty, otázky, prostě cokoliv ohledně chovu králíčků nebo obsahu mých stránek.

Diskuze

Datum 22.01.2009

Vložil Martina

Titulek www.mahtielky.webnode.cz

Odpovědět

Dobrý den,
musím Vám pochválit králíčky. Jsou dooprvady kouzelní:) A stránky máte taky moc pěkné, radost si je prohlížet:)
S pozdravem Martina

Datum 23.01.2009

Vložil Petra, TB z Hané

Titulek Re: www.mahtielky.webnode.cz

Odpovědět

Dobrý den,
moc děkuju za pochvalu :-) Hned jsem koukla na Vaše stránky a musím říct, že jsou úžasné, hlavně se mi moc líbí nápad vést deníček, celý jsem ho pročetla a moc jsme se pobavila. S těmi našimi králičími miláčky je prostě neskutečná legrace :-) Mějte se pěkně a ať Vám Vaši chlupáčci dělají jen radost.

Datum 18.01.2009

Vložil lambada

Titulek teddy

Odpovědět

no vy ste cela ja ja se též těším jak male děcko,ale jsou to užasní králičci

Datum 18.01.2009

Vložil Petra, TB z Hané

Titulek Re: teddy

Odpovědět

Máte pravdu, taky se těším jak malé děcko a poslední dobou nemluvím o ničem jiném než o králíčcích :-))

Datum 17.01.2009

Vložil lambada

Titulek teddy

Odpovědět

dobrý den vidím že máte Giuliu to byl muj favorit u Evky má strašně pěknou barvu,a celkem Evka ma pěkny chov gratuluji

Datum 18.01.2009

Vložil Petra, TB z Hané

Titulek Re: teddy

Odpovědět

Dobrý den, děkujeme za gratulaci. Pro Giulinku si teprve pojedeme, ale už jsme neodolali a dali její profil na stránky, protože je opravdu nádherná. Už se nemůžeme dočkat, až ji uvidíme naživo :-)

Datum 15.01.2009

Vložil ludmila

Titulek teddy

Odpovědět

mate peknu stranku,my si vas dame do odkazov ,prosim dali by ste si aj vy nas? lambada.websnadno.cz

Datum 16.01.2009

Vložil Petra, TB z Hané

Titulek Re: teddy

Odpovědět

Dobrý den, Vaše stránka je také moc pěkná, máte krásné králíčky. Odkaz už je na stránkách uvedený, budu ráda, když nás na Vašich stránkách také podpoříte.

Datum 23.12.2008

Vložil Martin Filip

Titulek Dobrý deň,

Odpovědět

Prosím dali by ste do odkazov moju stránku Ďakujem.
https://defleuveteddys.webnode.sk/
To isté spravím z vašou stránkou.
S pozdravom Martin Filip

Datum 23.12.2008

Vložil Petra, TB z Hané

Titulek Re: Dobrý deň,

Odpovědět

Dobrý den, máte moc pěkné stránky, odkaz na ně už je v sekci Odkazy. Budu ráda, když na Vaši stránku umístíte můj banner, který je ke stažení taktéž v sekci Odkazy. Děkuji a přeji Vám příjemné prožití vánočních svátků.