Budu ráda za vaše názory, připomínky, náměty, otázky, prostě cokoliv ohledně chovu králíčků nebo obsahu mých stránek.

Diskuze

Datum 12.03.2009

Vložil Teddy od Šašlíka

Titulek Giulinka

Odpovědět

Dobrý deň, dnes som objavila video s Giulinkou je prekrásna. Už som zabudla aká bola guľa ked od nás odchádzala. Dúfam, že importík Vám dopadne dobre a držím palce. Brigitte má skutočne veľmi pekný chov. Ten Váš ako tak pozerám za ňou nezaostáva. Tak ešte raz držím palce nech sa Vám darí nie len s importom ale aj v chove.

Datum 12.03.2009

Vložil Petra

Titulek Re: Giulinka

Odpovědět

Dobrý den Evi, díky moc za pochvalu i za podporu. Giulinka roste jak z vody a musím ji pochválit, už se nechá krásně hladit a neutíká. Jen česání je trošku boj, to se jí moc nezamlouvá... :-) Brzo Vám pošlu nějaké nové fotečky. Mějte se pěkně a přeju hlavně hodně zdraví celé Vaší rodině i všem králíčkům :-))

Datum 15.02.2009

Vložil Milan

Titulek www.brok.websnadno.cz

Odpovědět

dobry den mohla by ste si ma dat prosim do odkazov ja si vas dam tiez inak mate velmy peknu stranku a este krajšich teddykov moja stranka www.brok.websnadno.cz

Datum 16.02.2009

Vložil Petra

Titulek Re: www.brok.websnadno.cz

Odpovědět

Dobrý den, tak už vás mám v odkazech. Vaše stráky jsou také moc pěkné, jen sekce o potkáncích jsem vynechala, to není nic pro mě :-) Hodně úspěchů v chovu.

Datum 03.02.2009

Vložil Kristína

Titulek www.diamond-teddy-wbl.sk

Odpovědět

Ďakujem za odkaz na stránke a za podporu.Prajem tiež veľa úspechov v chove:-)

Datum 01.02.2009

Vložil lambada

Titulek teddy

Odpovědět

no vidim že Giulinka je už doma tak sa tešíte prajem vela uspechov v chove

Datum 01.02.2009

Vložil Petra

Titulek Re: teddy

Odpovědět

Děkujeme, Giulinka je zlatíčko a taky neskutečná raubířka :-)

Datum 25.01.2009

Vložil Martina-www.mahtielky.webnode.cz

Titulek odkaz

Odpovědět

Dobrý den, umístila jsem Váš banner na své stránky, doufám, že Vám to nevadí.
Nápadem s deníčkem jsem se inspirovala na jiných stránkách. Myslím, že je to jedno z nejlepších obohacování a zároveň aktualizování stránek. A taky ty příhody s nimi je občas přímo nutné zaznamenat a podělit se o to s ostatními.
Vám také přeji mnoho úspěchů v chovu a zdraví králíčkům
S pozdravem Marťa

Datum 26.01.2009

Vložil Petra, TB z Hané

Titulek Re: odkaz

Odpovědět

Dobrý den, určitě nevadí, naopak, moc děkujeme za podporu :-) Já jsem na oplátku umístila na naše stránky Váš odkaz. Jinak Vám přeju, ať se brzo Snoopy skamarádí jak s Vámi tak s Hope. My doma řešíme podobný problém, už 2 měsíce se snažíme skamarádit Nellynku s Kulíškem. Zatím se to moc nedaří, Nellynka je dost dominantní králíček a obývák je prostě její, nechápe, proč jí tam strkáme někoho dalšího... Ale mluvila jsem o tom problému s ostatními chovatelkami a prý se to zlepší, až Kulíšek pohlavně dospěje a Nellynka v něm pozná ženicha...Ale to už mi moc nepomůže, protože pak už je k sobě stejně budu moct pouštět jen aby Nellynka zabřezla :-) U Vás to asi bude trošku jiné, když je Snoopy kastrovaný, ale snad si časem na Vás i na Hope zvykne. Pochopila jsem, že Snoopy za sebou nemá zrovna příjemné zážitky, tak to bude chtít hodně trpělivosti. Každopádně držím palečky, aby se to podařilo.
Mějte se moc pěkně,
Petra

Datum 22.01.2009

Vložil Martina

Titulek www.mahtielky.webnode.cz

Odpovědět

Dobrý den,
musím Vám pochválit králíčky. Jsou dooprvady kouzelní:) A stránky máte taky moc pěkné, radost si je prohlížet:)
S pozdravem Martina