V králičím nebíčku

KAISA Z OWLERY

16.6.2009 - 25.11.2010

Po Kaisince se nám bude moc stýskat. Byla třeštidlo, neřízená střela a to se jí bohužel stalo osudným. Moc nás to mrzí. Teď už spolu se Salvatorkem řádí nahoře v nebíčku.

SALVATORE von Morlis Teddys

24. 3. 2009 - 25. 7. 2010

Neděle 25. červenec 2010 byl pro nás velmi smutným dnem. Ráno v 7 hodin nám před očima umřel Salvatorek. V pátek vypadal ještě naprosto v pořádku, ale v sobotu ráno už byl apatický, nejedl a nepil. Okamžitě jsme spěchali k veterináři, který diagnostikoval poruchu trávení. Salvatorek měl plný žaludek, ale prázdná střeva. Dostal olejový roztok na podporu trávení a vitamíny. Na doporučení doktora jsme pak Salvatorkovi masírovali bříško a nutili ho hopsat, aby se nastartoval trávicí proces. Po návštěvě doktora Salvatorek trošku pookřál, byl živější, ale bohužel později se jeho stav začal znovu zhoršovat a v neděli ráno zemřel.

Mrzí mě, že jsme se Salvatorkem nestihli žádná miminka, na podzim jsme plánovali připuštění s Nellynkou, bohužel už se tak nikdy nestane. Je škoda, že Salvatorkovy geny nepůjdou dál, byl to krásně stavěný králíček s úžasnou povahou.

Salvatorek byl naše zlatíčko, obrovský mazel, když jsme jej hladili, láskyplně nám olizoval ruce. Bude nám moc chybět.