Budu ráda za vaše názory, připomínky, náměty, otázky, prostě cokoliv ohledně chovu králíčků nebo obsahu mých stránek.

Diskuze

Datum 12.05.2009

Vložil Milan

Titulek ...

Odpovědět

Zdravím už dávnejsiesme písali ohladom odkazu javas uz mam na stranke mozete ma pridat tiez:)? dakujem a mate krasne mimi a samcek z rakuska je nadhera

Datum 12.05.2009

Vložil Petra

Titulek Re: ...

Odpovědět

Dobrý den, já jsem váš odkaz na stránkách měla, ale pak jste na svých stránkách vše zrušil, byly prázdné, takže jsem odkaz smazala. Děkuju za pochvalu, odkaz znovu přidám.

Datum 12.05.2009

Vložil Milan

Titulek Re: Re: ...

Odpovědět

Dakujem no uz sa strankylnia mam rakusanov jeden z ciech a pride para z nemecka uz sa mi to podarilo pozhanat

Datum 01.05.2009

Vložil Katka Janečková

Titulek foto miminek

Odpovědět

Ahojky Petro, první fota miminek jsou úžasná, miminka se Nellynce a Kulíškovi moc povedla :-) Tak ať dále krásně rostou, jsem ráda, že je Nellynka hned na poprvé vzorná maminka a to ještě tolika hladových krků :-) Krásně se vám "urodilo" :-) Pozdravujem nejen tebe, ale také Kulíška :-)

Datum 02.05.2009

Vložil Petra

Titulek Re: foto miminek

Odpovědět

Ahoj Kačko, díky za pochvalu :-) Vyřiď od nás taky pozdravy Emičce

Datum 30.04.2009

Vložil svetluskas

Titulek www.teddyzmalychkarpat.wbl.sk

Odpovědět

Dobry den pani Petra, tak konecne mate prve mimi :) Cakala som na ne ako na svoje :) Velmi drzim palce, aby Nellynka mimi zvladla a vy ste sa mohli tesit z uspesneho odchovu! Taktiez gratulujem Kuliskovi k uspechu, je to fakticky velky fesak :) A tesim sa na mimi s Emilkou.Velmi, velmi drzim palce v chove, lebo sa krasne rozrastol a je sa na co pozerat! Pohladkajte za mna Giulinku a ostatných teddýckov :) Drzim palce !!!

Datum 30.04.2009

Vložil Petra

Titulek Re: www.teddyzmalychkarpat.wbl.sk

Odpovědět

Dobrý den. Moc děkuju za gratulaci i za držení palečků :-) Mám z Kulíška i z miminek obrovskou radost. Přiznám se, že jsem byla hrozně nervózní, aby Nellynka úlohu maminky zvládla, ale zatím to vypadá (klepu na dřevo), že je z ní prvotřídní mamina. A kdy pořídíte Vaší Ginušce ženicha? :-)

Datum 01.05.2009

Vložil svetluskas

Titulek Re: Re: www.teddyzmalychkarpat.wbl.sk

Odpovědět

Dobry Peťka, miminka su prekrasne :) strasne, strasne moc drzim palce, aby Nellynke vydrzala vzorna starostlivost o mimi. Dufam, ze aj nasa Ginuska bude poriadna ... ak sa nam podari najst zenicha :( Je to velky problem, lebo samceka si domov nemozem dovolit. Byvame v bytiku XXS a sme tu traja+Ginka+ rybicky :) a samcek by asi u nas dost trpel, lebo Ginuska si beha po byte ako princezna a on by musel byt zatvoreny, alebo by som ho hned po prvom nakryti musela dat kastrovat :( Tak neviem, ja som planovala prve krytie tak v auguste, alebo v septembri, ale uvidime ci sa nam podari najst samceka na krytie. Na Slovensku je ich zalostne malo a aj tych par samcekov co tu je, tak chovatelia nechcu poskytnut na nakryvanie. Ale ja velmi silno dufam, ze sa nam dovtedy podari nejakeho fesaka prehovorit :) Mimi urcite s Ginkou chceme:) Prajem vsetko dobre Nellynke, mimiskom a ostatným teddyom :)

Datum 02.05.2009

Vložil Petra

Titulek Re: www.teddyzmalychkarpat.wbl.sk

Odpovědět

Děkuju moc za pochvalu. S tím samečkem vám rozumím, ale na druhou stranu je pravda, že pro každého chovatele má jeho chov jakousi "exkluzivitu" a půjčováním samečků na krytí se vystavují určitému riziku. Já jsem svého Kulíška půjčila na krytí jen jednou a do budoucna už to neplánuju. Je to i z důvodu nepříbuznosti, aby pak všude neběhala jeho miminka :-) Ale věřím, že se Vám podaří nějakého ženicha najít. A určitě Vám nedoporučuju pořizovat si samečka do stejné místnosti jako samičku, protože jakmile sameček pohlavně dospěje, bude k nevydržení jak s ním, tak se samičkou. Já s tím mám osobní zkušenost a nakonec jsem musela samce přestěhovat jinam. Držím palečky, doufám, že na podzim budu moct obdivovat Ginuščina miminka :-)

Datum 29.04.2009

Vložil Kristi050 www.diamond-teddy.wbl.sk

Titulek Gratulácia..

Odpovědět

Ahojky Gratulujem k úspechu na výstave Kulíškovi. A ešte ste super chovateľlka keď dovolíte aj spestrenie vášmu Kulíškovi na výstave :-)) ,lebo ja na Slovensku hľadám nejakého chovateľa ale tu nik nedovolí kryťie nikdo nepomôže.
Mám teddy baranicu Elfi a neviem nájsť k néj partnera..:-(
Škoda že sťe až tak daľeko.
S pozdravom Kristína a Tedýci.