Budu ráda za vaše názory, připomínky, náměty, otázky, prostě cokoliv ohledně chovu králíčků nebo obsahu mých stránek.

Diskuze

Datum 30.05.2009

Vložil Petra

Titulek Re: ....

Odpovědět

Dobrý den Lenko, špatně se mi zobrazila Vaše emailová adresa. Napište mi prosím na nelly-tb@email.cz a já Vám odpovím :-) Díky.

Datum 30.05.2009

Vložil Lenka

Titulek Re: Re: ....

Odpovědět

Lenka-222@seznam.cz

Datum 21.05.2009

Vložil Marťa - https://teddys-du-lr.webnode.cz/

Titulek pochvala

Odpovědět

Ahojky,
teda miminka se povedli. Doopravdy jedna báseň:) Dokonce uvažuji, že bych si jednu holčičku od tebe pořídila. Tak sem se chtěla zeptat za jakou cenu budeš samičku prodávat, velmi se mi líbí samička A5. Kdyžtak mi napiš na mail ještě nějaké info o ní (teddys-du-lr@seznam.cz).
Hodně štěstí v chovu a ať Vás nepotká žádná nemoc.

Datum 21.05.2009

Vložil Petra

Titulek Re: pochvala

Odpovědět

Ahoj, odpověď máš na mailu.

Datum 29.05.2009

Vložil Lenka

Titulek Re: pochvala

Odpovědět

ahoj kolik je ta cena prosím?

Datum 19.05.2009

Vložil Milan

Titulek mimi

Odpovědět

Dobrý večer tie mladatka nemaju chybu no a najlepsie su tie foto zo zivota miminiek s komentarmi to je proste fakt super:))))))

Datum 20.05.2009

Vložil Petra

Titulek Re: mimi

Odpovědět

Děkujeme za pochvalu :-)

Datum 13.05.2009

Vložil svetluskas

Titulek www.teddyzmalychkarpat.wbl.sk

Odpovědět

Dobry p. Petra, musim velmi pochvalit miminka :), su prekrasne, a uz sa tesim na kazdu dalsiu fotku mimiskov. Drzim palce Nellynke i miminkam, zatial to zvladaju bravurne !

Datum 13.05.2009

Vložil Petra

Titulek Re: www.teddyzmalychkarpat.wbl.sk

Odpovědět

Dobrý den, moc děkuju za pochvalu. Miminka jsou opravdu kouzelná, na fotkách ani tak nevyniknou, ale kdybyste je viděla "naživo", no prostě nádhera :-) Navíc začínají pomalu podnikat výlety z domečku a je neskutečná legrace je pozorovat :-))

Datum 12.05.2009

Vložil Milan

Titulek ...

Odpovědět

moja stranka www.chsspodsalatina.webnode.sk