Budu ráda za vaše názory, připomínky, náměty, otázky, prostě cokoliv ohledně chovu králíčků nebo obsahu mých stránek.

Diskuze

Datum 03.02.2009

Vložil Kristína

Titulek www.diamond-teddy-wbl.sk

Odpovědět

Ďakujem za odkaz na stránke a za podporu.Prajem tiež veľa úspechov v chove:-)

Datum 01.02.2009

Vložil lambada

Titulek teddy

Odpovědět

no vidim že Giulinka je už doma tak sa tešíte prajem vela uspechov v chove

Datum 01.02.2009

Vložil Petra

Titulek Re: teddy

Odpovědět

Děkujeme, Giulinka je zlatíčko a taky neskutečná raubířka :-)

Datum 25.01.2009

Vložil Martina-www.mahtielky.webnode.cz

Titulek odkaz

Odpovědět

Dobrý den, umístila jsem Váš banner na své stránky, doufám, že Vám to nevadí.
Nápadem s deníčkem jsem se inspirovala na jiných stránkách. Myslím, že je to jedno z nejlepších obohacování a zároveň aktualizování stránek. A taky ty příhody s nimi je občas přímo nutné zaznamenat a podělit se o to s ostatními.
Vám také přeji mnoho úspěchů v chovu a zdraví králíčkům
S pozdravem Marťa

Datum 26.01.2009

Vložil Petra, TB z Hané

Titulek Re: odkaz

Odpovědět

Dobrý den, určitě nevadí, naopak, moc děkujeme za podporu :-) Já jsem na oplátku umístila na naše stránky Váš odkaz. Jinak Vám přeju, ať se brzo Snoopy skamarádí jak s Vámi tak s Hope. My doma řešíme podobný problém, už 2 měsíce se snažíme skamarádit Nellynku s Kulíškem. Zatím se to moc nedaří, Nellynka je dost dominantní králíček a obývák je prostě její, nechápe, proč jí tam strkáme někoho dalšího... Ale mluvila jsem o tom problému s ostatními chovatelkami a prý se to zlepší, až Kulíšek pohlavně dospěje a Nellynka v něm pozná ženicha...Ale to už mi moc nepomůže, protože pak už je k sobě stejně budu moct pouštět jen aby Nellynka zabřezla :-) U Vás to asi bude trošku jiné, když je Snoopy kastrovaný, ale snad si časem na Vás i na Hope zvykne. Pochopila jsem, že Snoopy za sebou nemá zrovna příjemné zážitky, tak to bude chtít hodně trpělivosti. Každopádně držím palečky, aby se to podařilo.
Mějte se moc pěkně,
Petra

Datum 22.01.2009

Vložil Martina

Titulek www.mahtielky.webnode.cz

Odpovědět

Dobrý den,
musím Vám pochválit králíčky. Jsou dooprvady kouzelní:) A stránky máte taky moc pěkné, radost si je prohlížet:)
S pozdravem Martina

Datum 23.01.2009

Vložil Petra, TB z Hané

Titulek Re: www.mahtielky.webnode.cz

Odpovědět

Dobrý den,
moc děkuju za pochvalu :-) Hned jsem koukla na Vaše stránky a musím říct, že jsou úžasné, hlavně se mi moc líbí nápad vést deníček, celý jsem ho pročetla a moc jsme se pobavila. S těmi našimi králičími miláčky je prostě neskutečná legrace :-) Mějte se pěkně a ať Vám Vaši chlupáčci dělají jen radost.

Datum 18.01.2009

Vložil lambada

Titulek teddy

Odpovědět

no vy ste cela ja ja se též těším jak male děcko,ale jsou to užasní králičci

Datum 18.01.2009

Vložil Petra, TB z Hané

Titulek Re: teddy

Odpovědět

Máte pravdu, taky se těším jak malé děcko a poslední dobou nemluvím o ničem jiném než o králíčcích :-))

Datum 17.01.2009

Vložil lambada

Titulek teddy

Odpovědět

dobrý den vidím že máte Giuliu to byl muj favorit u Evky má strašně pěknou barvu,a celkem Evka ma pěkny chov gratuluji