Chovu králíčků se věnujeme pro radost a záleží nám na tom, aby se mláďata z našich odchovů dostala do správných rukou, kde budou zahrnuti láskou a bude o ně pečováno. Proto prosím všechny zájemce o králíčka z naší chovatelské stanice, aby dobře zvážili, zda budou mít na králíčka dost času. Teddy králíčci sice vypadají jako plyšáčci, ale jsou to živá zvířátka a obzvlášť jejich dlouhá srst vyžaduje častou péči. Základní informace o tom, co králíčci potřebují naleznete v sekci Rady do začátku.

 

Nabídka  

Králíčky k prodeji naleznete s jejich fotografií a popisem v sekci "Nabídka"


Rezervace

 

Podmínky:

  • Bereme v úvahu pouze vážné zájemce!
  • Jako potvrzení Vašeho zájmu požadujeme zaslání zálohy za králíčka (vždy až po určení pohlaví miminka a po vzájemné domluvě, do té doby přijímáme předběžné rezervace)
  • Pamatujte, že králíčky odstavujeme nejdříve v sedmi týdnech, někdy i později, tudíž na svého vybraného mazlíčka můžete čekat i delší dobu!
  • Upřednostňujeme osobní odběr, je možné domluvit se na dopravě králíčka za příspěvek na pohonné hmoty.

Rezervace:

Svého vybraného mazlíčka si rezervujte v sekci "Rezervace" nebo na emailu nelly-tb@email.cz

 

Zájemcům o naše králíčky jsme schopni zajistit veškeré vybavení (klec, přepravku, jesličky, napáječky, misky i krmení) za velmi příznivé ceny!

 

Naše králíčky pouštíme do nových domovů přeléčené proti kokcidióze, s výpisem předků a balíčkem krmné směsi, na kterou jsou zvyklí.