Budu ráda za vaše názory, připomínky, náměty, otázky, prostě cokoliv ohledně chovu králíčků nebo obsahu mých stránek.

Diskuze

Datum 03.07.2009

Vložil Milan

Titulek Giulia

Odpovědět

Dobrý deň môžem sa opýtať kedy budú mimi od Giulie?

Datum 03.07.2009

Vložil Petra

Titulek Re: Giulia

Odpovědět

Dobrý den, miminka od Giulinky bohužel v nejbližší době určitě nebudou.

Datum 03.07.2009

Vložil Milan

Titulek Re: Re: Giulia

Odpovědět

a môžem a spýtať čo je so samičkou? :(

Datum 07.07.2009

Vložil Petra

Titulek Re: Re: Re: Giulia

Odpovědět

Je nemocná :-(

Datum 02.07.2009

Vložil svetluskas

Titulek www.teddyzmalychkarpat.wbl.sk

Odpovědět

Mozem sa tesit na mimi od Giulinky ?! :)))) Ja planujem krytie na august /cervenec.... aspon si myslim :)/ a uz teraz sa velmi tesim.

Datum 02.07.2009

Vložil Petra

Titulek Re: www.teddyzmalychkarpat.wbl.sk

Odpovědět

Dobrý den, odpověď jsem Vám poslala na mail, a jen tak mimochodem, august je srpen :-)

Datum 03.07.2009

Vložil svetluskas

Titulek Re: Re: www.teddyzmalychkarpat.wbl.sk

Odpovědět

No mala som take tusenie, ze som sa asi netrafila... dakujem, uz si to budem pamätať. Mail som dostala, dakujem .

Datum 19.06.2009

Vložil www.teddyzmalychkarpat.wbl.sk

Titulek mimca

Odpovědět

Dobry den p. Petra,vidim, ze mimča pomaly odchadzaju do novych domovou. Krasne sfarbene samicky a samcek A7 bol moj maly favorit :) ale nikoho sa mi nepodarilo "ukecat" na kralicka v mojom okoli, takze nic. Ale samceka uz pre Ginku mame, tak niekedy v auguste pojdeme nakryvat :))) Snad to zvladneme tak ako Vy a Nellynka:)) Pekny den, Svetlana Švardová

Datum 19.06.2009

Vložil Petra

Titulek Re: mimca

Odpovědět

Dobrý den, to je dobře, že se Vám podařilo sehnat samečka na nakrytí, už se těším, až budu moct na oplátku obdivovat Vaše miminka :-) Ta naše už se pomalu rozprchávají, bude mi po nich moc smutno, jsou to zlatíčka, ale snad se budou mít všichni ve svých nových domovech dobře.

Datum 29.05.2009

Vložil Lenka

Titulek ....

Odpovědět

Ahojky králíčci jsou moc hezký chtěla jsem se zeptat na cenu jaká je? děkuji za odpověd (Lenka-222seznam.cz