TEDDY BERÁNCI Z HANÉ

 

 Vítám Vás na stránkách hobby chovu teddy beránků.

Toto, zatím neuznané, plemeno mě zaujalo jak svým vzhledem, tak i milou povahou. Mojí snahou je odchov krásných, zdravých králíčků, kteří budou vhodní jak na mazlíčka, tak do chovu. Začala jsem uvažovat i o novošlechtění tohoto nádherného plemene, ale to je ještě hudba budoucnosti. Můj chov je čistě zájmový, proto veškeré finanční prostředky, které získám prodejem svých králíčků, budou použity na nákup nových králíčků, na jejich bydlení, kvalitní stravu a správnou veterinární péči.

 

Jsme členem Klubu chovatelů králíků zakrslých teddy a teddy beránků

a náš chov je tímto klubem evidovaný.

www.zakrsly-teddy.webnode.cz

 

a také

jsme členem Českého svazu chovatelů

www.cschdz.cz

 

NAŠI MILÁČKOVÉ

Nelly        Kulíšek

Giulia

Indira                  Amálka

     

Jurášek           Beruška

 

Novinky

Opět přidány aktuální fotky miminek

05.04.2011 17:43
Po týdnu jsme opět přefotili naše mimča. Focení bylo doslova o nervy, naše malé králíčky samozřejmě nějaké focení vůbec nezajímá, teď mají nejvíc na práci prozkoumávat svět kolem sebe :-) Ale pár fotek se povedlo, můžete se kouknout do sekce Prodej - Nabídka. Oba králíčci, kteří jsou volní k...

Miminka mají nové fotky

28.03.2011 08:22
Po týdnu jsme opět fotili naše miminka. Je to čím dál víc náročné, protože mimča samozřejmě nechápou, že nám mají stát modelem, naopak se snaží všechno zvědavě prozkoumat, takže udělat nějaké nerozmazané fotky byl docela nadlidský úkol. Jak se nám to povedlo se můžete přesvědčit v sekci Prodej -...

Miminka uvolněna k rezervaci

23.03.2011 13:23
K rezervaci jsou uvolněna dvě miminka - japonský sameček D2 a samička D3, která mě svou barvou neustále mate, momentálně to vypadá na žlutou s modrou, samička má bílý znak na nosíku a trošku bílé se objevilo i na tlapičkách. Mimča se mají čile k světu, už jsme jim museli oddělat porodní domeček,...

Nové fotky miminek!

19.03.2011 13:35
Miminka jsou zase o týden starší. Už otevřela očka a podnikají první výlety z porodního domečku. Je legrace je pozorovat, pohyby jsou ještě značně nekoordinované :-) Miminka se ale vůbec nebojí, už si zvykají i na nás, člověčí rodiče :-) Nové fotky miminek najdete v sekci Prodej - Nabídka.
Všechny články